Uczniowie klasy 3a wzięli udział w warsztatach on-line

W czwartek, 22 kwietnia, w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, uczniowie klasy 3a wzięli udział w warsztatach on-line z panią Gabrielą Cichowską, ilustratorką, malarką oraz graficzką. Artystka pochodzi z Rzeszowa, studiowała na Akademii Sztuki Pięknej w Krakowie, obecnie  jest pedagogiem na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Spotkanie, inspirowane książką dla dzieci „Urodziny misia”, dostarczyło uczestnikom wielu wrażeń. Uczniowie nie tylko poznali warsztat pracy ilustratora książek, mieli też okazję wykonać torcik dla misia. Zajęcia plastyczne bardzo się spodobały, zmobilizowani trzecioklasiści nie poprzestali na jednym kawałku. Powstały „smaczne” wypieki.